77 відгуків
+380 (67) 613-84-04
Магазин "Кава Чай"

Кава Minelly

АМБІТНИЙ ВІТЧИЗНЯНИЙ ВИРОБНИК ЗЕРНОВОЇ КАВИ "MINELLY"
«Minelly» – високопрофесійна компанія, якій вдалося зібрати у себе і досвідчених фахівців кавового справи, і краще сучасне обладнання (фотосепаратори, ростери, кавомолки, пристрої упаковки тощо), а також створити власну лабораторію. Тут завдяки науці, мистецтву і майстерності краще зерно світу перетворюється в самий смачний кави.
Компанія «Minelly» развививает власну мережу по всій Україні, щоб кожен цінитель кави міг отримати напій улюбленого смаку і зручного формату за справедливою ціною від виробника.
Все це – заради того, щоб вивести на новий рівень культуру споживання кави в Україні, і щоб широкий споживач привчили цінувати чистий і якісний напій.
ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?
Під власним брендом ми створюємо та пропонуємо високоякісну, унікальну за смаком продукцію у вигляді зернового, меленої, порційного (дріп-пакети і капсули), моносортового і купажного кави.
ЧОМУ КАВА MINELLY - УКРАЇНСЬКИЙ?
Ми виготовляємо наші бленди, орієнтуючись виключно на смаки і звички вітчизняних гурманів, на те, які саме сорти кави найчастіше купують українці і які замовляють за кордоном. Деякі з них складаються з чотирьох - і семикомпонентных купажів. Це не просто суміш арабіки та робусти, а душевна симфонія кави.
Ще один факт: MINELLY перетворює зерна з найкращих плантацій світу в елітний напій безпосередньо в Україні. Ми завозимо тільки свіже зелене зерно і самі сортуємо і обробляємо його. Природно, що це позначається на ціні – ви отримуєте кави найвищого ґатунку за ціною виробника, без націнок за бренд, транспортування або роботу посередників.
ЯК ВИГОТОВЛЯЄТЬСЯ КАВИ MINELLY?
Зелене зерно під невсипущим контролем кожного етапу проходить повний виробничий цикл (від сортування і обсмажування до фасування і помелу). Виробничі потужності дозволяють використовувати кращу світову техніку. Тільки у нас є всі три типи ростерів для розкриття смакового багатства моносортів кави – це й перевірені часом німецькі «Probat», і італійські «Petronchini Inpianti», і інноваційний та потужний американське обладнання «Loring». Саме тому ми можемо підібрати ключі до кожного зернятка та задовольнити як поціновувачів традиційних уподобань, так і тих, хто шукає нові відчуття.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner