Кошик
70 відгуків
+380676138404
+380 (67) 613-84-04

Ароматизований кави в зернах - 100% Арабіка Преміум

Історія ароматизованої кави починається практично одночасно з самим кавовим напоєм. У ті далекі часи цукру ще не знали, сортів кави, які б мали свій "переливчастий" аромат не було. І люди використовували різні прянощі, фрукти, насіння та квіти для пом'якшення гіркоти і надання особливого аромату кавового напою. Всі стародавні ароматизатори використовували як у свіжому, так і в сушеному вигляді додаючи в каву безпосередньо під час приготування або укладали в ємності, де зберігалися зерна і кавовий порошок. У сучасному розумінні ароматизований кави - це кава, якому надали додатковий аромат, а іноді і присмак (диня, вершки, малина, кокос, мигдаль і т. д.). Для ароматизації використовують хімічні ароматизатори, ідентичні натуральним або, в більш дорогому варіанті, натуральні витяжки та екстракти. Але в обох випадках алкоголь і шкідливі для здоров'я речовини виключені.
Як же відбувається насичення ароматом кави?
У кожного виробника може бути своя секретна технологія, але в цілому це відбувається так: порожні банки, пакети і пакетики (упаковка) їдуть на спеціальній лінії і на них з ... скажімо -пульверизатора (щось подібне) розпорошується дрібна водна пил з розчиненим ароматизатором. Тара їде далі, наповнюється кави і герметично упаковується. У деяких випадках розпорошення ароматизатора поєднують із засипанням кави. Тоді каву не тільки пахне, але і має присмак (карамелі, амаретто, трюфелі і т. д.).
Є ще таке поняття, як "попередня ароматизація". Зустрічається, в основному в кавоварках. Попередня ароматизація не має нічого спільного з хімікатами і зміною кавового запаху. Суть її в наступному: коли машині дають команду "зварити каву", вона пропускає через порцію кавового порошку пар і тільки потім гарячу воду. Таким чином з крупинок кави краще витягується аромат, яскравіше проявляється букет. Ароматизований кави прийнято зараховувати до десертів, з них добре готувати коктейлі. Є у нього свої затяті прихильники і супротивники. Але і ті, й інші сходяться в одному - хороший аромат не може бути дешевим...
Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner