Кошик
68 відгуків
+380676138404
+380676138404

Julius Meinl

Бренд

Julius Meinl Є першим професійним обжарщиком кави в Європі, постійно впроваджує інновації, Юліус Майнл створив унікальну і користується популярністю кавову культуру, засновану на Віденських традиціях.

Походження

Ми дуже цінуємо свої корені і спадщина, іншими словами – традиції, Відня та історію. Починаючи з 1862 року, ми дбайливо зберігаємо кращі традиції нашого бренду. Наш кави, сервіс і унікальна сервіровка відрізняють Юліус Майнл. Поданий на срібному підносі в порцеляновій чашці, з молочником, склянкою води і ложкою, балансує на краях чашки кава Julius Meinl сервірований в кращих віденських традиціях, стає неперевершеним за смаком. Унікальна сервіровка і висококласне обслуговування, дозволяє відвідувачу кав'ярні розслабитися, поринути у власні думки і насолодитися чашечкою справжньої кави, чаю або гарячого шоколаду.

“Як амбасадор Віденської кавової культури, ми прагнемо оточити наших клієнтів приємною і поетичною атмосферою. Юліус Майнл надихає Вас – а потім ви надихаєте інших. "

Юліус Майнл є провідною кавовій компанією в Австрії, Італії, Центральній та Східній Європі. Бізнес компанії сфокусований на каві і чаї, як найважливіших категоріях.

Наша місія

“Ми хочемо зробити цей світ більш поетичною і, отже, комфортним місцем для нас і майбутніх поколінь. Ми йдемо до цього невеликими, але важливими кроками."

 

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 5

Ми забезпечуємо першокласне якість

Завдяки більш ніж 150-річному ентузіазму, досвіду, знань і постійного вдосконалення ми пропонуємо першокласне якість нашим клієнтам і споживачам. Ми завжди орієнтуємося і будемо орієнтуватися на пропозицію високоякісних продуктів і послуг на ринку.

Ми прагнемо до досконалості

Ми постійно прагнемо до досконалості і вносимо зміни в нашу діяльність. Наша мета – підтримувати імідж унікальною і оригінальною компанії на ринку і пропонувати неперевершені рішення з урахуванням потреб клієнтів і споживачів. Ми хочемо на один крок випереджати ринок.